Neden Aveyn?

AVEYN YEPYENİ BİR KONAKLAMA DENEYİMİDİR

Aveyn size Türkiye'nin en güzel ve en özel şehirlerinden güzel İzmir'imizin en güzel ve özel bir lokasyonunda alışılmışın dışında bir konaklama imkanı sunar. Aveyn Türkiye'nin her noktasından farklı gereksinimlerle İzmir'e gelen müşterilerine otelcilik hizmeti sunmakla beraber, alışılmış otel/oda konseptinin çok dışında farklı bir şehirde ev konforu, güvenliği ve rahatlığını sunmaktadır. Aveyn sizin İzmirde ki evinizdir.

İzmir 4 milyon nüfusu ile ülkemizin 3. büyük şehiri olmasının dışında birbirinden güzel tarihi mekanları ve tatil beldeleriyle 4 mevsim turizim'in aktif olduğu bir şehiridir. Turizm'in dışında aynı zamanda İzmir oldukça büyük bir ticari ekonomiye, iş hayatına ve sanatsal etkinliklere de sahiptir. Bu nedenledir ki yılın her ayı İzmir, farklı şehirlerden binlerce ziyaretçiye ev sahiplihi yapmaktadır. İster turizm amacıyla olsun, ister iş seyahati amacıyla olsun, ister kongre ve ya eğitim amacıyla olsun Türkiye'nin 4 bir noktasından İzmire gelen ziyaretçiler için ise en önemli nokta huzurla ve güvenle konaklayabilmek, güzel anılarla şehrine dönebilmektir.

Aveyn Apart ise size tam da aradığınız deneyimi sunmaktadır. Hem profesyonel bir otel hizmeti deneyimlemenizi sağlarken hem de İzmir de kaldığınız süre boyunca evinizde gibi rahat ve konforlu bir konaklama deneyimi elde etmenizi sağlar. Sık seyehat etmek durumunda kalan veya belirli bir amaçla sene de bir kaç defa seyehat etmek durumunda olan ziyaretçilerin bir çoğu için konakladıkları yerlerde; hem hijyen standartlarına hem de beslenme standartlarına önem vermektedir. Bu bağlamda Aveyn Apart müşterilerine sunduğu ev konforu ile müşterilerimiz hem kendi gıdalarını alışkın oldukları şekilde temin edebilmekte hem de sunmuş olduğumuz temizlik hizmetine ek diledikleri zaman ev temizliğini kendileri de yapabilmektedir. 

Aveyn Apart otel kalitesinde sunmuş olduğu günlük ev kiralamaları, haftalık ev kiralamaları veya aylık ev kiralamaları hizmetiyle İzmir de bulunduğunuz sürece en iyi konaklama deneyimini yaşamanız için gereken her şeyi düşünmüş ve sizin için hazırlamıştır. Aveyn Apart İzmir de ki huzurlu evinizdir.